Injekční lipolýza tukových buněk

Hydrogenovaný lecitin - fosfatidylcholin je přirozený fosfolipid v buňkách. Jeho dodáním se rozštěpí tukové buňky. L-Karnitin podporuje spalování tuků. Deanol bitartrato napomáhá metabolismu svalů ke spálení této uvolněné energie.
Při lipolýze se jemně rozštěpí a rozruší tuková buňka. Organismus tyto buňky postupně vyloučí z těla. Je to velmi šetrný a pohodlný způsob standardně bez komplikací. Cévním a lymfatickým systémem je uvolněný tuk odveden do jater a vyloučen z těla ven. Dojde k redukci objemů partií těla.
Odstranění celulitidy dosáhneme ovlivněním metabolismu kůže. Odbourají se zapouzdřená ložiska celulitidy, ve kterých se usazují metabolity. Tento systém je lipolýzou rozložen a vyloučen z těla.
K udržení účinku je nutné zlepšit životosprávu, zvýšit pitný a pohybový režim. Je třeba provést 6-15 aplikací každých 7-10 dnÍ.
Aplikace
obličej a tváře
krk a podbradek (dvojitá brada)
části břicha a boky
ruce a ramena
lýtka a kolena
Výsledek lipolýzy je trvalý. Postupně se zlepšuje do 4-6 týdnů od aplikace. Tuková buňka se nejen vyprázdní, ale i přestane existovat a nová buňka se už místo ní nikdy nevytvoří. K odbourávání tuku dochází postupně. Pro optimální výsledek je třeba zákrok zopakovat 2 - 4x v rozmezí 6 - 8 týdnů.
Výsledky jsou velice pozitivní, například po jednom ošetření nastává úbytek obvodu pasu 1-2,5cm. Po 5ti ambulantních zákrocích zmenšení obvodu pasu až 9cm. Klinické výsledky prokázaly u pacientů průměrné zmenšení obvodu břicha 4,5cm, nebo 2,5cm obvodu stehen a zmenšení obvodu paží v průměru o 2,1 ± 0,7 cm.
Po aplikaci

V prvních hodinách až dnech můžete cítit svědění. Ošetřené plochy bývají oteklé a zarudlé. První den po aplikaci doporučujeme opakovaně chladit místa vpichů. Vyskytují se také drobné modřiny, citlivost na dotek, bolestivost v místě aplikace a zvýšená teplota v ošetřované oblasti. Tyto příznaky obvykle rychle ustupují a do tří dnů by měly zcela ustoupit. Po ošetření není nutné nosit elastické bandáže, kůže se stahuje postupně, tak jak přirozeným procesem ubývá tukové tkáně. Podstoupení injekční lipolýzy nevyžaduje setrvání v pracovní neschopnosti. Přibližně týden je třeba vyhýbat se přímému slunci, soláriu a sauně, stejně jako vynechat návštěvu lázní.
Může se objevit alergická reakce na podávané látky. Ne příliš časté hyperpigmentace ustupují většinou v průběhu 2-4 měsíců. Zcela ojediněle se vyskytnou pocity na zvracení nebo průjem a může dojít k tvorbě tuhých uzlíků v ošetřené lokalitě. V takovém případě je třeba kontaktovat ošetřujícího lékaře, který možné komplikace řeší.
Doporučujeme vypít nejméně 2 litry vody, aktivní pohyb díky zvýšené činnosti se z těla lépe vylučují toxiny a lymfa, tak pracuje rychleji díky čemuž se účinky dostaví rychleji, užívat dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů.
Doporučujeme nosit volné oblečení a aplikovaná místa nedráždit např. škrábáním nebo mačkáním.
Kontraindikace

Léky na ředění krve, je třeba konzultovat se svým lékařem před zákrokem. Léky na ředění krve je třeba minimálně na 1 týden před zákrokem vysadit. Nepožívat v posledních 24 h alkohol a silnou černou kávu nebo čaj. V rámci přípravy na zákrok je doporučeno pít hodně tekutin, především nesycené vody. Lipolýzu nelze provádět během těhotenství ani kojení, při diabetes mellitus, autoimunitním či cévním onemocnění, onemocnění jater, ledvin, akutní infekci, alergii na sóju a u osob do 15 let věku.