Ultrazvuková liposukce - odstranění tuků

hlavice Liposonix

Nejnovější neinvazivní liposukční technologie přístrojem Liposonix je vhodná k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, lýtek, zad.
Tento moderní přístroj slouží pro redukci podkožního tuku bez nutnosti chirurgického zásahu. Technologie přístroje je založena na hloubkovém působení mikro-fokusovaného intenzivního ultrazvuku, který prochází tkání až do tukové vrstvy bez jakéhokoliv poškození okolí. Trvale narušuje podkožní tuk, který je pak pomocí přirozených metabolických procesů v těle vstřebán. Efekt je tak trvalý, bez jo-jo efektu! Během cca. hodinového sezení (dle rozsahu ošetření) Liposonix dosahuje velmi uspokojivých výsledků. Studie ukázaly úbytek minimálně 3,5 cm v pase, což odpovídá skoro dvěma konfekčním velikostem. Jednotlivé výsledky se však u různých osob můžou lišit.
V rámci jednoho sezení (ošetření) je možné ošetřit až 3 tělesné partie. První výsledky mohou být pozorovatelné již za 2 týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň. Případné další ošetření stejné partie (oblasti) je možné až za 3 měsíce.
Výsledky jsou trvalé bez JO-JO efektu. Liposonix je alternativou chirurgické liposukce pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok. Bezpečnost při redukci tuků by měla být prioritou a Liposonix je bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků.
Během ošetření
Zdravotní sestra zvolí vhodný nástavec a označí ošetřovanou oblast. Lipodestrukční impulzy jsou vysílány přes nástavec a cíleně eliminují tukové buňky ve vybrané oblasti (zatímco kůže zůstává neporušená). Cílové oblasti jsou ošetřeny jedna po druhé. Aplikovaná energie vytváří mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků také lifting kůže v ošetřované oblasti.
Jak dlouho trvá ošetření?
Ošetření trvá 1-2 hodiny počtu ošetřovaných oblastí.
Po ošetření
Během příštích 8 až 12 týdnů vaše tělo odstraňuje zasaženou tukovou tkáň (převážně ze shora tzv. makrofágů). To má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo vyloučit asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.
Po ošetření nejsou zapotřebí žádná opatření, a po dobu 6ti týdnů lehce zvýšená tělesná aktivita. Doporučuje se zdravý a aktivní životní styl.
Zeštíhlení a zároveň vypnutá kůže
Kromě efektu zeštíhlení jistě oceníte i okamžité vypnutí kůže v ošetřované oblasti, k němuž dochází právě zásluhou ultrazvuku. Ultrazvukové vlnění totiž stejně jako laser při laserových liposukcích dovede zasáhnout pouze tukové buňky, aniž by tím došlo k poškození okolních tkání či cév. Díky této schopnosti ultrazvuku se po zákroku setkáte jen s minimem modřin, otoků a výrazně se zkracuje i celková doba zotavení.
Ošetřované plochy (partie) a počty potřebných shotů:
Břicho - tuková řasa menší až střední: 6 shotů
Břicho - tuková řasa velmi velká: 12 shotů
Tukové polštářky na bocích nad linií pasu kalhot: 6 shotů
Boky komplet: 8 shotů
Podbřišek: 4 shoty
Paže: 6 shotů
Oblast nad koleny: 3 shoty
Tukové oblasti na zádech s povolenou kůží - oblast podprsenky: 6 shotů
Tukové polštáře v oblasti zadečku - hýždě: 8 shot
Vnitřní strana obou stehen - tuková řasa menší až střední: 6 shotů
Vnitřní strana obou stehen - tuková řasa větší (nejbežnější případ): 8 shotů
Vnější strana obou stehen - tuková řasa větší (nejbežnější případ): 8 shotů
Podbradek - tuková řasa menší až střední: 2 shoty
Podbradek - tuková řasa větší (nejbežnější případ): 3 shoty
Výhody:
Neinvazivní zákrok (žádný skalpel, žádné jizvy)
Nulová rekonvalescence
Časová nenáročnost
Komplexní ošetření: redukce tuků a celulitidyPodpora lymfatického systému.
Zlepšení vlastností pokožky, bez jo-jo efektu.
Cílené, velmi účinné a bezpečné ošetření a odstranění tuku bez chirurgického zákroku!
Kontraindikace:
těhotenství, epilepsie, nádorové onemocnění, kovové části v těle, akutní zánět a infekce, vázná cukrovka, kardiostimulátor, onemocnění ledvin z důvodu zatížení lymfatického systému