Mezoterapie mikrojehličkami

Ošetření mikrojehličkovým perem Derma Pen

je revoluční alternativou dermarollerového ošetření, mikrojehličkovou terapii ke stimulaci tvorby kolagenu s možností výběru různých typů ošetření. Pomocí přístroje vpravujeme do hlubších vrstev kůže účinné látky a séra zejména pro:

*Zlepšení elasticity pokožky díky remodelaci kolagenu a elastinu
*Omlazení a barevné sjednocení pleti, korekce vrásek a drobných rýh a jizviček
*Regeneraci pokožky, zmírnění pigmentací a hyperpigmentací
*Řešení problémů s akné
*Stažení pórů
*Vyhlazení strií
*Stařeckých skvrn

*Vypadávání vlasů
Postup výkonu:

Derma Pen pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže - 0,25 až 2,5 mm. v rychlosti až 10 tisíc vybrací za minutu. Ošetření e minimálně bolestivé, na rozdíl od jiných metod jehličkování.Derma Pen vypadá jako pero, na jehož konci jsou jemné jehly. Délka pronikající jehly může být použita individuálně pro každého zákazníka nebo zákaznici v závislosti na daném ošetření. Ošetření se provádí elektrickým derma perem, které využívá speciální sterilní jednorázový nástavec s 12 nebo 36 mikrojehlami, který proniká vertikálně do pokožky a vytváří v pleti tisíce mikrovpichů, které jsou jakýmisi mikrokanálky jimiž se do pleti dostanou výživné látky proti stárnutí nebo přímo kyselina hyaluronová. Mikrojehličky pronikají kolmo a velmi rychle, téměř bezbolestně do pokožky.
Příprava pleti:

Pleť očisíme. odstraníme make up, všem doporučujeme návšěvu kliniky nenalíčená. Poté ošetřovanou oblast vydezinfikujeme a naneseme vybrané aktivné sérum z bohaté nabídky derma řady Worlddermic podle naší nabídky . Tato séra se posléze pomocí rychle kmitajících jehliček až neskutečných 10 tisíc kmitočtů za minutu zapracují do pokožky. Během procedury necítíte bolest, jen jemný tlak nebo velmi slabé štípání.
Ošetření mikrojehličkování provádí pouze certifikovaná zdravotní setra.

Po ošetření mikrojehličkami :

Pokožka není po mikrojehličkování poničena, naopak je posilována a stává se pružnější, ale vypadá jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v přůběhu 24 - 72 hodin. Doporučujeme používat ochraný faktor SPF 50 pod dobu 3 dnů a panthenol hydratační emulzi (pokud možno vzít sebou již na ošetření). Pro minimální dobu hojení doporučujeme aplikaci Panthenolu v případě pnutí pokožky, třeba i každých 10 minut. Důležité je, aby pleť byla neustále hydratovaná. Doporučujeme používat séra, která korespondují s ošetřením (například sérum s kyselinou hyaluronovou, sérum s kolagenem, vitamínové sérum atd.). Po dobu 14 dní po zákroku není možno se slunit na sluníčku a ani v soláriu, aby se předešlo komplikacím ve formě pigmentových změn. Nejméně 3 dny po ošetření nenavštěvujte saunu, intenzivně nesportujte, vyhýbejte se prašnému prostření. Make up doporučujeme používat až po úplném zhojení pokožky - nejdříve po 72 hodinách po zákroku. Pokud použijete make-up předčasně mohlo by se zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make up mohl dostat do vytvořených mikrokanálků. Mohlo by take dojítke vzniku zánětlivého procesu. Běžný režim péče o pleť doporučujeme obnovit po úplném zhojení ošetřované partie asi za 5 -7 dní po mikrojehličkování.
Výhody mikrojehličkování :

*Vpichy nepoškozují epidermis jako jiné jehličkové metody
*Kůže se rychle hojí, trauma je minimální
*Rychlé vpichy minimalizují bolest
*Variabilní nastavení hloubky variabilní nastavení otáček
*Díky nastavitelné hloubce vpichu lze DermaPenem ošetřit celou plochu obličeje, ale i tělo,  jizvy, strie na těle
*Celkově regeneruje pokožku po opalování, únavě a stresu
*Ošetření vlasové pokožky - prokrvuje a vyživuje vlasové folikuly a podporuje růst vlasů
*Omlazení pokožky - zpomaluje proces stárnutí (obličej, oční okolí, krk, dekolt, hřbety rukou,  apod.)
*Stimulace tvorby kolagenu zlepšuje elasticitu tvorbou vlastního kolagenu (dochází k vyhlazení  jemných linií a vrásek,
 zmenšení pórů
*Zlepšuje pružnost pokožky dodává pleti potřebnou hydrataci
*Snížení hloubky hlubších vrásek
*Zmírnění jizev - zlepšuje vzhled pokožky po akné, planých neštovicích, úrazech i plastických  operacích
*Zmírnění nadměrné pigmentace a pigmentových skvrn
*Ošetření je rychlé s minimální dobou rekonvalescence
*Jednorázové jehlové nástavce zabraňují přenosu infekce
*Terapie vhodná pro všechny druhy pokožy
*Ošetření vhodné pro jakýkoliv věk

Derma Pen využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata, které zanechají vpichy jehličkami. Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.Při ošetření se do kůže vpravují séra a další látky - kyselina hyaluronová, krevní plazma, vitaminy.  Do kůže se jich tímto způsobem dostane až o 80% více než pouhým nanesením na její povrch.
Doporučená ošetření:

Rejuvenace ( ošetření pokožky) 4 - 6 ošetření 1x za 3 - 4 týdny
Jizvičky po akné: 6 ošetření 1x za 3 - 4 týdny
Strie: +/- 10 ošetření 1x za 4 - 6 týdnů

Výsledky ošetření již po prvním ošetření. Dlouhotrvající efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.
Při ošetření používáme prémiové produkty značky  Worlddermic, určené speciálně pouze pro mezoterapii.