Mikrojehličková mezoterapie

Mezoterapie mikrojehličkami je revoluční alternativou dermarolerového ošetření, mikrojehličková terapie ke stimulaci tvorby kolagenu s možností výběru různých typů ošetření. Pomocí přístroje vpravujeme do hlubších vrstev kůže účinné látky a séra zejména pro:

o   Vypadávání vlasů
o   Zlepšení elasticity pokožky díky remodelaci kolagenu a elastinu
o   Omlazení a barevné sjednocení pleti, korekce vrásek a drobných rýh a jizviček
o   Regeneraci pokožky, zmírnění pigmentací a hyperpigmentací
o   Řešení problémů s akné
o   Stažení pórů
o   Vyhlazení strií

o   Pigmentové skvrny

Postup výkonu:
Mikrojehličkové pero pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže - 0,25 až 2,5 mm. v rychlosti až 10 tisíc vybrací za minutu. Ošetření e minimálně bolestivé, na rozdíl od jiných metod jehličkování.Derma Pen vypadá jako pero, na jehož konci jsou jemné jehly. Délka pronikající jehly může být použita individuálně pro každého zákazníka nebo zákaznici v závislosti na daném ošetření. Ošetření se provádí elektrickým derma perem, které využívá speciální sterilní jednorázový nástavec s 12 nebo 36 mikrojehlami, který proniká vertikálně do pokožky a vytváří v pleti tisíce mikrovpichů, které jsou jakýmisi mikrokanálky jimiž se do pleti dostanou výživné látky proti stárnutí nebo přímo kyselina hyaluronová. Mikrojehličky pronikají kolmo a velmi rychle, téměř bezbolestně do pokožky.
Příprava pleti:
Pleť očisíme. odstraníme make up, všem doporučujeme návštěvu kliniky nenalíčená. Poté ošetřovanou oblast vydezinfikujeme a naneseme vybrané aktivné sérum z bohaté nabídky derma řady Worlddermic. Tato séra se posléze pomocí rychle kmitajících jehliček až neskutečných 10 tisíc kmitočtů za minutu zapracují do pokožky. Během procedury necítíte bolest, jen jemný tlak nebo velmi slabé štípání.
Po ošetření mikrojehličkami:
Pokožka není po mikrojehličkování poničena, naopak je posilována a stává se pružnější, ale vypadá jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v přůběhu 24 - 72 hodin. Doporučujeme používat ochraný faktor SPF 50 pod dobu 3 dnů a panthenol hydratační emulzi (pokud možno vzít sebou již na ošetření). Pro minimální dobu hojení doporučujeme aplikaci Panthenolu v případě pnutí pokožky, třeba i každých 10 minut. Důležité je, aby pleť byla neustále hydratovaná. Doporučujeme používat séra, která korespondují s ošetřením (například sérum s kyselinou hyaluronovou, sérum s kolagenem, vitamínové sérum atd.). Po dobu 14 dní po zákroku není možno se slunit na sluníčku a ani v soláriu, aby se předešlo komplikacím ve formě pigmentových změn. Nejméně 3 dny po ošetření nenavštěvujte saunu, intenzivně nesportujte, vyhýbejte se prašnému prostření. Make up doporučujeme používat až po úplném zhojení pokožky - nejdříve po 72 hodinách po zákroku. Pokud použijete make-up předčasně mohlo by se zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make up mohl dostat do vytvořených mikrokanálků. Mohlo by take dojítke vzniku zánětlivého procesu. Běžný režim péče o pleť doporučujeme obnovit po úplném zhojení ošetřované partie asi za 5 -7 dní po mikrojehličkování.

Výhody mikrojehličkování:
Vpichy nepoškozují epidermis jako jiné jehličkové metody
Kůže se rychle hojí, trauma je minimální
Rychlé vpichy minimalizují bolest
Variabilní nastavení hloubky variabilní nastavení otáček
Díky nastavitelné hloubce vpichu lze DermaPenem ošetřit celou plochu obličeje, ale i tělo,jizvy, strie na těle

Celkově regeneruje pokožku po opalování, únavě a stresu
Ošetření vlasové pokožky - prokrvuje a vyživuje vlasové folikuly a podporuje růst vlasů
Zlepšuje pružnost pokožky dodává pleti potřebnou hydrataci
Snížení hloubky hlubších vrásek
Zmírnění jizev - zlepšuje vzhled pokožky po akné, planých neštovicích, úrazech i plastických operacích
Zmírnění nadměrné pigmentace a pigmentových skvrn
Ošetření je rychlé s minimální dobou rekonvalescence
Jednorázové jehlové nástavce zabraňují přenosu infekce
Terapie vhodná pro všechny druhy pokožy
Ošetření vhodné pro jakýkoliv věk

Mikrojehličková aplikace využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata, které zanechají vpichy jehličkami. Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.Při ošetření se do kůže vpravují séra a další látky - kyselina hyaluronová, krevní plazma, vitaminy. Do kůže se jich tímto způsobem dostane až o 80% více než pouhým nanesením na její povrch.
Doporučená ošetření:
Rejuvenace ( ošetření pokožky) 4 - 6 ošetření 1x za 3 - 4 týdny
Jizvičky po akné: 6 ošetření 1x za 3 - 4 týdny
Strie: +/- 10 ošetření 1x za 4 - 6 týdnů
Výsledky ošetření již po prvním ošetření. Dlouhotrvající efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.