Omlazení pleti frakční radiofrekvencí

frakční radifrekvence Matrixis PinxellE

mikrojehličkový nástavec

neinvazivní nástavec

Skvělé výsledky při redukci strií a jizev kdekoliv na těle, celkové vyhlazení a vypnutí pokožky, ošetřují se téměř všechny partie na těle. Principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Díky špičkové kontrole intenzity ošetření je zaručen maximální pozitivní efekt bez nežádoucích projevů nebo vedlejších účinků. Ošetření na rozdíl od laseru je možno i v letním období.

o   unikátní ošetření vrásek, strií a jizev
o  
redukce i hlubokých vrásek
o   stažení pórů, redukce jizev po akné

o   zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku...

Jak funguje omlazení pleti mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí?
Během ošetření dochází k zavedení velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu. Metoda mikrojehličkové radiofrekvence je mírně invazivní, ale rychlá a velmi účinná. Následuje ošetření, které probíhá speciální hlavicí s pozlacenými mikrojehličkami. Jehličky pronikají těsně pod kůži (hloubka průniku se nastavuje individuálně dle zvolené oblasti a požadavků klienta). V případě vyšší citlivosti je možno je možnost využití speciálního neinvazivního nástavce, případně použít anestetickou mast. Pokožka je přímo po ošetření lehce zarudlá, ovšem cca za cca 1 - 2 hodiny se zarudnutí obvykle vytrácí a nikdo již nepozná, že jste byli na ošetření.
Zbavte se strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí
Donedávna se problém strií dal pouze mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence. Toto ošetření přináší opravdu úžasné a viditelné výsledky již po první proceduře. Mikrojehličková radiofrekvence se může použít na téměř všechny partie těla. Nejúčinnější je mikrojehličková radiofrekvence na čerstvé strie a jizvy, ovšem i mnoho let staré dokáže téměř zneviditelnit.
Kolik ošetření je potřeba?
Vzhledem k požadovanému efektu metody jsou doporučena v průměru 3 - 4 ošetření s odstupem 4 - 6 týdnů, dle intenzity zákroku a reakce pleti.

Jaký je výsledek ošetření?
Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že proces neokolagenogeneze (zlepšení povzbuzení kolagenu) a neoelastogeneze je dlouhodobý, kvalita pleti se postupně zlepšuje ještě po dobu následujících 3-5 měsíců.
Dobrých výsledků je dosahováno při ošetření strií a jizev po akné - již po prvním ošetření dochází k jejich ablaci a po druhém a třetím jejich redukci. Výsledný efekt vydrží až 2 roky.